+

субота, 26 грудня 2015 р.

Єпископ Варсонофій очолив Літургію в Свято-Троїцько - Михайлівському Храмі м.Берегово та провів підсумкові єпархіальні збори з духовенством Закарпатської єпархії.

26 грудня 2015 року , в день вшанування прп.Арсенія, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій ( Руднік ) у співслужінні духовенства Закарпатської єпархії УПЦ КП очолив богослужіння св. Літургії Іоана Золотоустого в Свято-Троїцько-Михайлівському Соборі м.Берегово.Під час Літургії Владика рукоположив в сан диякона іподиякона Орел Івана Васильовича.Одразу по завершенні богослужіння єпископ Варсонофій звернувся до усіх присутніх з повчальним словом після чого привітав клірика Закарпатської єпархії - настоятеля Свято-Успенського Храму м.Виноградово протоієрея Арсенія Гесню з Днем його тезоіменитства.
Після уставного многоліття єпископ Варсонофій провів підсумкові єпархіальні збори з духовенством Закарпатської єпархії .
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КПРекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: