+

четвер, 24 грудня 2015 р.

Пластуни здійснили традиційну акцію передачі Вифлеємського Вогню Миру громаді Закарпаття.

24 грудня 2015 року в м.Ужгород у приміщенні Закарпатської ОДА пластуни влаштували і здійснили традиційну акцію передачі Вифлеємського Вогню Миру громаді Закарпаття.Отримали Вогонь заступник Голови Закарпатської ОДА - керівник апарату облдержадміністрації Петік Олександр Владиславович та єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій ( Руднік ) , якого супроводжував Секретар Закарпатської єпархії УПЦ КП протоієрей Сергій Ємець.Далі Вифлиємський Вогонь Миру Владика Варсонофій передав у Храми Закарпатської єпархії УПЦ КП .Першим його отримали священнослужителі в Свято-Успенському Храмі м.Мукачево- настоятель протоієрей Сергій Потюк. Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн усіх конфесій.
По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту - Національної скаутської організації України.
У скаутському поясненні - палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно цей промінчик - це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: