понеділок, 21 грудня 2015 р.

Єпископ Варсонофій взяв участь у традиційній передноворічній зустрічі керівництва області із Радою Церков і релігійних організацій краю.

21 грудня 2015 року , на запрошення Голови Закарпатської обласної державної адміністрації Москаля Г.Г. , єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій ( Руднік ) взяв участь у традиційній передноворічній зустрічі керівництва області із Радою Церков і релігійних організацій краю.На зустрічі з Головою обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем був присутній і Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс , котрі провели з представниками християнських конфесій спільну бесіду, яка стосувалася релігійних і світських питань.В свою чергу керуючий Закарпатською єпархією УПЦ КП привітав всіх з наступачими Різдвяними святами, побажав миру та благості Божої нашій державі у Новому 2016-му році та попросив сприяння обласної влади релігійним громадам Української Православної Церкви Київського Патріархату в отриманні земельних ділянок для будівництва Храмів в межах Закарпатської області.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.
Цитати

Цитати

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: