+

понеділок, 21 грудня 2015 р.

Єпископ Варсонофій взяв участь у традиційній передноворічній зустрічі керівництва області із Радою Церков і релігійних організацій краю.

21 грудня 2015 року , на запрошення Голови Закарпатської обласної державної адміністрації Москаля Г.Г. , єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій ( Руднік ) взяв участь у традиційній передноворічній зустрічі керівництва області із Радою Церков і релігійних організацій краю.На зустрічі з Головою обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем був присутній і Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс , котрі провели з представниками християнських конфесій спільну бесіду, яка стосувалася релігійних і світських питань.В свою чергу керуючий Закарпатською єпархією УПЦ КП привітав всіх з наступачими Різдвяними святами, побажав миру та благості Божої нашій державі у Новому 2016-му році та попросив сприяння обласної влади релігійним громадам Української Православної Церкви Київського Патріархату в отриманні земельних ділянок для будівництва Храмів в межах Закарпатської області.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: