+

субота, 24 жовтня 2015 р.

Виставка, присвячена 20-літтю з часу інтронізації Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

21 жовтня 2015 р. у виставковому центрі Української Православної Церкви Київського Патріархату - стилобаті Андріївського храму, що на Андріївському узвозі в Києві , урочисто відкрили виставку з нагоди 20-ліття з часу інтронізації Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.
Виставку відвідав Преосвященний єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій ( Руднік ).
На відкриття експозицій прибув Святійший Патріарх Філарет, який поспілкувався із журналістами та відповів на їх запитання про роки Предстоятельського служіння у незалежній Україні та про сьогодення Київського Патріархату.
Святійший Владика оглянув експозицію виставки, яка поділена на чотири зали. В одному із залів експонуються видання Київської Патріархії, левову частку яких складає перекладацький здобуток Патріарха Філарета. У другому залі розміщено старовинні українські ікони з приватної колекції Святійшого Владики, у третьому залі - фотографії знаменних подій за останні двадцять років Першосвятителя. У четвертій залі розміщено церковні та світські нагороди Святійшого Владики, богослужбовий одяг та куколь вручений Патріарху Філарету у знаменний день - 22 жовтня 1995 року, у день інтронізації.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КПРіздвяне послання Святійшого Патріарха Філарета

Різдвяне послання Святійшого Патріарха Філарета
Різдвяне послання Святійшого Патріарха Філарета

Різдвяне послання єпископа Варсонофія

Різдвяне послання єпископа Варсонофія
Різдвяне послання єпископа Варсонофія

Рекомендована публікація

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІЛЬНОГО СЛУЖІННЯ БОГУ ТА ГРОМАДІ!

Найкраще на сайті: