+

вівторок, 8 вересня 2015 р.

"Сокіл - Джура - 2015"


З 13 по 24 серпня 2015 р., відбувся ІІІ етап Всеукраїнської військово -патріотичної
гри українського козацтва "Сокіл - Джура - 2015". Гра проходила
на території Чернігівської, Сумської та Полтавської областей, під назвою Гетьманська Україна. Представляв Закарпатську єпархію УПЦ КП  на цій грі благочинний Ужгородського благочиння-протоієрей Віктор Аврамчук, який був капеланом на даному заході.  Учасники діти- Джури (помічники козаків) жили у наметових містечках і змагалися у конкурсах: Впоряд (військова муштра, стрільба з пвневматичної зброї, смуга перешкод, квест по місцям козацької слави, рятівник(надання першої домедичної допомоги), ватра слава героям (художня самодіяльність)). 
Діти проходили парадом в день Українського прапора та День Незалежності України  Полтавою, де отримали благословення від архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора.
Команда Закарпатської області зайняла І місце і кубок у стрільбі з пневматичної зброї. По завершенню гри діти мали змогу покласти квіти до пам"ятника на місці Конотопської битви та Гетьману Петру Калнишевському (який є канонізований УПЦ КП).
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: