+

неділя, 23 серпня 2015 р.

На Міжгірщині Закарпатської області громада УПЦ Московського Патріархату перейшла до Київського Патріархату.

Церковна громада УПЦ МП Свято-Рождества Богородиці села Пилипець Міжгірського району Закарпатської області 09 серпня 2015 року , на загальних парафіяльних зборах прийняла рішення про перехід  до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату. Це перша парафія на Міжгірщині , яка виявила бажання покинути Хустську єпархію УПЦ Московського Патріархату та влитися до складу Закарпатської єпархії УПЦ КП.
23 серпня 2015 року єпископ Ужгородський і Закарпатський , на запрошення громади,разом з духовенством Закарпатської єпархії УПЦ КП  відвідали Храм Свято-Рождества Богородиці  села Пилипець.
Біля храму єпископа Варсонофія зустріла численна громада з запрошенням очолити Богослужіння.
Також до Храму прибув митрополит Хустський і Виноградівський  УПЦ Московського Патріархату Марк (Петровци) з представниками  духовенства своєї єпархії .Громада надала слово  митрополиту Марку, та вислухавши його підтвердила своє рішення про перехід в лоно Київського Патріархату, після чого митрополит Московського Патріархату покинув Храм . Також слово отримав єпископ Варсонофій , який подякував громаді Храму за їх свідомий вибір та попросив молитися за Україну, яка переживає зараз скрутні часи.
Після розмови з парафіянами Владика Варсонофій  очолив відправу  Літургії св.Іоана Золотоустого , під час якої помолився за мир в Україні та припинення війни на сході України,  а згодом призначив і представив громаді нового настоятеля храму о Віктора Худяка.
Виголошуючи слово, Владика Варсонофій  привітав вірян з переходом в юрисдикцію УПЦ Київського Патріархату, та попросив бути стійкими у вірі в Бога, без якого не можливо буде вистояти у цій нав"язаній зовнішнім агресором війні.Завершилось Богослужіння уставним многоліттям та молитвою "Боже Великий, Єдиний нам Україну храни

"

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: