+

неділя, 16 серпня 2015 р.

Богослужіння Владики Варсонофія в Свято-Троїцько-Михайлівському Соборі м.Берегово.

16 серпня 2015 року,єпископ  Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП  Варсонофій відвідав Берегівське благочиння, де в Свято-Троїцько-Михайлівському Соборі м.Берегово
 ( настоятель-протоієрей Михайло Савко) відслужив Літургію св.Іоана Золотоустого. Після Потрійної єктенії , за встановленою традицією, Владика Варсонофій помолився за Україну та воїнів , що воюють в зоні АТО за незалежність нашої держави. Під час Богослужіння Владика рукоположив на диякона Бурдик Андрія Олексійовича.
Після завершення уставних Богослужінь Преосвященний Варсонофій звернувся до парафіян з повчальним словом.Завешилось Літургія уставним многоліттям.
Коротка біографічна довідка на диякона Бурдик Андрія Олексійовича :
Андрій Олексійович Бурдик народився 21 серпня 1978 року в м.Золочів Львівської області у православній родині.Навчається у Львівській Православній Богословській Академії. Працює у прес-службі Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП.Одружений.Дружина Бурдик Олена Юріївна 1981 р.н.-православна християнка .Разом з дружиною виховують сина.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: