+

вівторок, 14 липня 2015 р.

Керуючий єпархією взяв участь робочій нараді Голови Закарпатської обласної Ради

14 липня 2015 року, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій та секретар єпархії протоієрей Сергій Ємець взяли участь в зустрічі з представниками громадськості, яка проходила в Закарпатській обласній раді та була ініційована Головою Закарпатської обласної ради Володимиром Чубірко, з метою обговорення ситуації, яка відбулася останніми днями в області загалом та в м.Мукачево зокрема. 

Під час обговорення Владика Варсонофій зазначив : "Ми просимо в Бога миру для нашої країни, для нашої Срібної Землі. Події сколихнули світ. Закарпаття багатонаціональна область, тут найбільше монастирів та храмів, край є миролюбивий. І ми будемо молитися за мир і спокій на нашій землі".

На зустрічі були присутні представники духовенства різних конфесій, митці, письменники, науковці, громадські активісти. За підсумками обговорення ситуації було прийнято звернення до Президента України.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: