+

вівторок, 14 липня 2015 р.

Керуючий єпархією взяв участь робочій нараді Голови Закарпатської обласної Ради

14 липня 2015 року, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій та секретар єпархії протоієрей Сергій Ємець взяли участь в зустрічі з представниками громадськості, яка проходила в Закарпатській обласній раді та була ініційована Головою Закарпатської обласної ради Володимиром Чубірко, з метою обговорення ситуації, яка відбулася останніми днями в області загалом та в м.Мукачево зокрема. 

Під час обговорення Владика Варсонофій зазначив : "Ми просимо в Бога миру для нашої країни, для нашої Срібної Землі. Події сколихнули світ. Закарпаття багатонаціональна область, тут найбільше монастирів та храмів, край є миролюбивий. І ми будемо молитися за мир і спокій на нашій землі".

На зустрічі були присутні представники духовенства різних конфесій, митці, письменники, науковці, громадські активісти. За підсумками обговорення ситуації було прийнято звернення до Президента України.

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: