+

четвер, 9 липня 2015 р.

Владика Варсонофій благослов дитячий епархіальний захід

09 липня 2015 року, з благословення Преосвященного Варсонофія, єпископа Ужгородського та Закарпатського, в Мукачівському центрі позашкільної освіти на базі екологонатуралістичного центру відбувся відкритий біблійний урок для дітей - вихованців недільних шкіл Закарпатської єпархії УПЦ КП на тему "Божий світ і ми в ньому". 

Розпочалось дитяче свято молитовним закликанням Святого Духа перед початком усякого доброго діла в храмі Успіння Пресвятої Богородиці м.Мукачево. Молитву очолив Владика Варсонофій у співслужінні Секретаря Закарпатської єпархії протоієрея Сергія Ємця, Обласного благочинного протоієрея Сергія Потюка та Голови єпархіального відділу в справах молоді - протоієрея Андрія Кравчука. 

Після молитви діти вирушили до місця проведеннядозвілля. Гостинно зустріли діточок керівництво Мукачівського центру позашкільної освіти на базі екологонатуралістичного центу . Розпочався урок з читання Біблії , після чого молодь брала участь у конкурсах та іграх. 

Завершилось дитяче свято спільною молитвою та трапезою, після яких діточки допомогли у плетінні маскувальної сітки для воїнів , які знаходяться в зоні АТО.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: