+

вівторок, 26 травня 2015 р.

Керівникам Закарпаття нагорода від Святійшого Патріарха

26 травня 2015 року, Преосвященний Варсонофій, єпископ Ужгородський і Закарпатський, у супроводі секретаря Закарпатської єпархії протоієрея Сергія Ємця, провели робочу зустріч із головою Закарпатської обласної державної адміністрації Василем Івановичем Губалем та головою Закарпатської обласної ради Володимиром Володимировичем Чубірком. 

На зустрічі було обговорено ряд питань, що стосуються розвитку єпархії на теренах Закарпаття. У свою чергу, Владика подякував керівництву області за роботу, яка проводиться ними, та згідно з Указом Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив очільників Закарпатського краю - Чубірко Володимира Володимировича та Губаля Василя Івановича церковними нагородами- медаллю "За жертовність та любов до України". 

Очільник єпархії та все духовенство Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату вітають керівників області з цими високими відзнаками!


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: