+

пʼятниця, 20 лютого 2015 р.

Богослужіння в день тезоіменитства Закарпатського архіпастиря

18-19 лютого 2015 року, в храмі Успіння Пресятої Богородиці м.Мукачево, відбулись уставні богослужіння в честь дня пам’яті прп.Варсонофія Великого - небесного покровителя Преосвященного Варсонофія, єпископа Ужгородського та Закарпатського. 

Так, 18 лютого 2015 року Преосвященний Владика відслужив Всенічне бдіння в співслужінні духовенства єпархії, а 19 лютого 2015 року єпископ Варсонофій очолив Божественну літургію. Велика кількість прихожан та дітей того дня приступили до Святого Причастя. 

По завершенню богослужіння Владика звернувся з повчальним словом до парафіян та духовенства з проханням про зібрання необхідного інвентаря, продуктів харчування, ліків і коштів для українських військових, що воюють в зоні АТО.

Від імені духовенства та парафіян храму з вітальним словом до єпископа Варсонофія звернувся благочинний Мукачівського благочиння прот.Сергій Потюк. Владиці було вручено квіти з побажанням многих літ. 

Прес-служба Закарпатської єпархіїРекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: