+

пʼятниця, 20 лютого 2015 р.

Богослужіння в день тезоіменитства Закарпатського архіпастиря

18-19 лютого 2015 року, в храмі Успіння Пресятої Богородиці м.Мукачево, відбулись уставні богослужіння в честь дня пам’яті прп.Варсонофія Великого - небесного покровителя Преосвященного Варсонофія, єпископа Ужгородського та Закарпатського. 

Так, 18 лютого 2015 року Преосвященний Владика відслужив Всенічне бдіння в співслужінні духовенства єпархії, а 19 лютого 2015 року єпископ Варсонофій очолив Божественну літургію. Велика кількість прихожан та дітей того дня приступили до Святого Причастя. 

По завершенню богослужіння Владика звернувся з повчальним словом до парафіян та духовенства з проханням про зібрання необхідного інвентаря, продуктів харчування, ліків і коштів для українських військових, що воюють в зоні АТО.

Від імені духовенства та парафіян храму з вітальним словом до єпископа Варсонофія звернувся благочинний Мукачівського благочиння прот.Сергій Потюк. Владиці було вручено квіти з побажанням многих літ. 

Прес-служба Закарпатської єпархіїРекомендована публікація

Запрошуємо на осіннє паломництво до Святої Землі.

Паломницький відділ "АГІОС" Закарпатської єпархії, з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія   запро...

Найкраще на сайті: