+

неділя, 22 лютого 2015 р.

Богослужіння архієрея Закарпаття в Прощену неділю

22 лютого 2015 року, в Прощену неділю, спомин Адамового вигнання, Преосвященний Варсонофій, єпископ Ужгородський і Закарпатський, на запрошення настоятеля – протоієрея Петра Баб’яка та парафіян громади Різдва Пресвятої Богородиці м.Ужгорода, з архіпастирським візитом відвідав каплицю, в якій ця громада звершує богослужіння. Там Владика Варсонофій очолив відправу уставних богослужінь дня: Божественної літургії та Вечірньої з чином прощення. 

Також, правлячий архієрей звернувся з повчанням до пастви, напередодні Великого посту. У ньому владика Варсонофій закликав усіх до миру, наголошуючи, що православних християн повинна об’єднувати лише одна мета земного перебування – спасіння в Бозі. А це спасіння можливо досягнути лише виконуючи Заповіді Божі. 

«Возлюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, всім розумом твоїм і ближнього твого, як самого себе». - ці слова Святого Писання напередодні Чотиридесятниці повинні постійно невидимою струною бриніти в нашому серці. Вони повинні нас окриляти, давати натхнення для боротьби з пристрастями та надію на Боже милосердя.

 Такий приклад милосердя та любові до ближнього показав нам сам Господь наш Ісус Христос, добровільно йдучи на страждання заради спасіння кожного з нас. Але, любов не можлива без прощення інших. Тому, виконуючи Його святі настанови і я, недостойний архієрей Божий, прошу в вас прощення та молитов за себе. Взаємно, прощаю і благословляю кожного з вас на подальший святий шлях дорогами Великого посту. Закликаю на вас Боже благословення та щиро молюся, щоб Господь подавав нам сили до виконання Своїх святих Заповідей – добре почати та провести час духовної весни. Миру всім нам!» - підсумував Закарпатський архіпастир.

Прес-служба Закарпатської єпархії
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: