Архієрей

Єпископ Варсонофій (в миру Руднік Володимир Миколайович) народився 20 липня 1984 року в м. Почаїв, Тернопільської області в сім'ї службовців.

У 2001 році закінчив навчання в Почаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В цьому ж році поступив навчатись в Чернівецький Православний Богословський Інститут, який закінчив у 2005 році, отримавши науковий ступінь "бакалавр" за спеціальністю педагог-богослов.

У 2006 році балотувався кандидатом в депутати до Почаївської міської ради, та отримавши мандат після виборів, був обраний секретарем Почаївської міської ради V скликання.

В цьому ж році поступив на навчання у Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, який закінчив у 2012 році, отримавши повну вищу освіту та диплом спеціаліста з відзнакою за фахом – економіст, управлінець.

У 2012 році поступив на навчання в магістратуру Львівської Православної Богословської Академії, яку закінчив у 2014 році, захистивши магістерську роботу на тему: "Духовно-лицарські чернечі ордени XІ – XІV ст." з оцінкою "відмінно".

28 жовтня 2012 року архієпископом Тернопільським, Кременецьким та Бучацьким Нестором рукоположений у сан диякона.

6 січня 2013 року архієпископом Тернопільським, Кременецьким та Бучацьким Нестором рукоположений у сан ієрея та пострижений у рясофор.

1 лютого 2013 року Указом архієпископа Тернопільського, Кременецького та Бучацького Нестора призначений насельником Свято-Юріївського монастиря на хуторі Вірля.

7 червня 2013 року архієпископом Тернопільським, Кременецьким та Бучацьким Нестором, у Свято-Юріївському чоловічому монастирі, що на хуторі Вірля, пострижений у чернецтво.У січні 2014 року Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом призначений насельником Свято-Феодосіївського ставропігійного чоловічого монастиря м. Київ.

15 квітня 2014 року у Свято-Володимирському кафедральному соборі міста Києва Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси - України Філаретом нагороджений наперсним хрестом.

25 червня 2014 року Указом Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета (Указ № 14 від 25.06.2014 р.) призначений секретарем Синодального Управління у справах молоді Української Православної Церкви Київського Патріархату.

24 січня 2015 р. Священним Синодом Української Православної Церкви Київського Патріархату (Журнал засідання №2) обраний на єпископа Ужгородського і Закарпатського.

25 січня 2015 р. у Володимирському патріаршому кафедральному соборі відбулася архієрейська хіротонія ієромонаха Варсонофія на єпископа Ужгородського і Закарпатського.

З 2017 року призначений капеланом ( військовим священником) 128-ї ОГШБр Закарпаття.

З вересня 2020 року призначений викладачем богословських дисциплін у Волинській Православній Богословській Академії.

                                                                 НАГОРОДИ : 


- Нагрудна відзнака  Всеукраїнського об"єднання "КРАЇНА"- медаль "За служіння Богу і Україні" ;

- Пам"ятний знак "128  ОГПБр 15 ОГПБ";

- Нагрудний знак  - Почесна відзнака командувача військ оперативного командування "ЗАХІД".

-  Почесна відзнака Ужгородської міської ради у номінації "Громадська діяльність", а саме : "За значний особистий внесок у розвиток духовності краю , за активну волонтерську допомогу військовим, систематичну допомогу дитячим та геріатричним будинкам та громадську позицію". Нагорода була схвалена рішенням XXVІ сесії Ужгородської міської ради VІІ скликання 28  серпня 2018 року № 1254.

-    Грамота Верховної Ради України. 

- Відзнака Президента України "За гуматітарну участь в антитерористичній операції" 

Найвища нагорода Закарпатської ОДА - почесна відзнака "За заслуги перед Закарпаттям"

- Ювілейний орден 1 ступеня з нагоди 30 - ліття відродження Української Автокефальної Православної Церкви. 

- Медаль Манявського Хрестовоздвиженського монастиря

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: