Єпископ Варсонофій благословив молоде поповнення бригади ЗСУ.
09 червня 2024 року, в м.Ужгород, відбулося прийняття присяги особовим складом молодого поповнення однієї з бригад Збройних Сил України, що дислокується на Закарпатті. Почесним гостем на торжестві був єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій. Разом з воїнством була прочитана молитва за Україну та наших захисників, після чого Архіпастир окропив всіх присутніх освяченою водою та благословив на подальшу службу.
Пресслужба Закарпатської єпархії ПЦУ.