+

четвер, 21 вересня 2017 р.

Духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату освятили каплицю на честь ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" біля водоспаду "Шипіт"."

21 вересня 2017 року , в день Різдва Пресвятої Богородиці , єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій  відвідав однойменну святу  парафію села Пилипець Міжгірського району. Після звершення Літургії в місцевому храмі , Архіпастир з духовенством та мирянами попрямували до "перлини Закарпаття"-водоспаду "Шипіт" , біля якого  владика Варсонофій  очолив Водосвятний молебень та освятив каплицю на честь ікони Божої Матері "Живоносне Джерело".Разом з духовенством молились представники Пилипецької сільської ради , Голова Міжгірської РДА, меценати та миряни, котрі долучились до побудови святині.Відмінністю новоосвяченої каплиці від інших є те , що в середині її буде постійно текти освячена вода.По завершенню священнодії єпископ Варсонофій нагородив благодійників і мирян , що долучились до побудови каплиці Благословенними грамотами.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Фото : Сергій Погребняков.
Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: