+

вівторок, 19 вересня 2017 р.

Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату передала чергову партію тренажерів для розвитку моторики рук в Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями м.Мукачево.

19 вересня 2017 року , духовенство Закарпатської єпархії на чолі з єпископом Ужгородським і Закарпатським Варсонофієм завітали до вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями міста Мукачево. Спільно з Благодійним фондом "Твоя любов" м.Київ ( керівники- ієрей Назарій Бігун та Юлія Бігун  ), єпархіальний відділ благодійності та соціального служіння, спільно з БО "Благодійний фонд "ЕЛЕОС -Закарпаття"" , передали вищевказаному Центру чергову  партію тренажерів для розвитку моторики рук і реабілітації вихованців закладу  з функціональними обмеженнями.

Коротка довідка: 
Благодійний фонд «Твоя Любов»!
Спільнота людей, об'єднана спільними цінностями та покликана робити добрі справи. Пріоритетами діяльності фонду є допомога дітям-сиротам, малозабезпеченим сім'ям та дітям з особливостями розвитку. 
Фонд ставить перед собою цілі та досягає їх!
Ціль №1. Збір коштів для лікування, реабілітації та забезпечення життєдіяльності дітей з особливостями розвитку.
Ціль №2. Допомога малозабезпеченим сім'ям для запобігання потраплянню дітей в інтернати та дитячі будинки.
Ціль №3. Допомога дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування залученням в освітні проекти, речами, продуктами, здійсненням мрій.
Фонд опікується більш ніж 100 дітьми, серед них діти з особливостями розвитку( аутизм, ДЦП, синдром Дауна) та діти позбавлені батьківського піклування. 
 БФ «Твоя Любов» надає періодичну допомогу декільком реабілітаційним центрам в Україні, адресну допомогу дітям-інвалідам та їх сім'ям.
Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: