+

неділя, 31 березня 2019 р.

Предстоятель долучився до молитви за Україну

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 30 березня 2019 року взяв участь у молитовному заході, що відбувся у столиці, біля памятника святому рівноапостольному князю Володимиру Великому.
Його Блаженство супроводжували: митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Лаврентій, столичне духовенство.
Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Епіфаній підніс особливу молитву, у якій висловив подяку Богові за милості до українського народу та попросив для всіх мудрості і любові до України, щоб зробити свій вибір згідно з волею Божою:
“За даром Твоїм, Спасителю наш, ми отримали державну незалежність, а разом з нею і відповідальність за її управління. Нині маємо обрати Главу держави Української – надихни нас, Господи, зробити вірний і відповідальний вибір, бо від цього залежить майбутнє всіх нас. Віджени від нас і всього народу нашого дух неправди і омани, втихомир пристрасті, зруйнуй всі злі задуми, проти країни нашої супротивниками спрямовані” – зокрема виголосив у молитві Предстоятель.
На молитовному заході було присутнє і керівництво держави на чолі з Президентом України Петром Порошенком, який прийшов помолитися разом з родиною, а також українські воїни, капелани, громадські діячі, політики, представники культури та небайдужі Кияни.
Свої молитви до Господа за мирні і чесні вибори Президента піднесли й інші представники Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій.
Особливого молитовного стану додав спів хору Київської православної богословської академії. Студенти духовної школи разом з капеланами Православної Церкви України також молилися за мир і єдність.
Боже, нам єдність подай!Прес-служба Закарпатської єпархії, за інформацією
Прес-центру Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: