+

пʼятниця, 19 жовтня 2018 р.

Духовенство Закарпатської єпархії прийняли участь у заході з нагоди 100-річчя відновлення вірменської державності та 2800-річчю заснування столиці Вірменії – Єревана.

19 жовтня 2018 року, в великому залі обласної філармонії м.Ужгород, відбувся концерт, присвячений 100-річчю відновлення вірменської державності та 2800-річчю заснування столиці Вірменії – Єревана.
У програмі – твори вірменських композиторів у виконанні духового оркестру філармонії. Голова Товариства вірменської культури Закарпаття «Арарат» Карен Енокян зазначив, така подія об’єднує закарпатців і вірмен. 
Для вірменської діаспори, яка проживає в Ужгороді, святковий концерт – неймовірний подарунок. 
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, участь у даному заході прийняв секретар Закарпатської єпархії, настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ужгород, протоієрей Сергій Ємець та секретар-референт, настоятель храму св.вмч.Параскеви-П'ятниці с.Сімер, ієрей Павло Михальчук. Секретар єпархії зачитав вітальне слово Архіпастиря, з вище вказаної нагоди.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: