+

вівторок, 28 серпня 2018 р.

Вітальне слово єпископа Варсонофія з святом Успіння Пресвятої Богородиці, яке особливо святкується в м.Мукачево.


Вітальне слово керуючого Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія з нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці, яке особливо святкується в м.Мукачево.

Дорогі браття і сестри!


Милістю Божою Ми святкуємо сьогодні велике свято – Успіння Пресвятої Богородиці! Хвала Господу за Його Пречисту Матір, за заступницю і опору всіх віруючих християн. Свято Успіння Пресвятої Богородиці нагадує нам сумну подію, та все таки, це свято є радісним, бо Пресвята Богородиця з тілом і душею перейшла з цього тимасового життя до вічної небесної слави, а з того часу, ми християни, отримали в небі могутню заступницю і покровительку. Свята Церква шанує Пресвяту Богородицю і називає Чеснішою від херувимів і славнішою від серафимів. В це свято багато віруючих християн та паломників відвідують Свято-Успенський храм м.Мукачево. Тож, нехай Всещедрий Господь перебуває поруч з Вами у всі дні життя Вашого, а Його Пресвята Мати охороняє Вас від усіляких негараздів Своїм чесним омофором. Будемо не тільки шанувати Пресвяту Богородицю, а й звертатися до Неї в молитвах, бо Вона є всесильна Заступниця роду християнського. І промовмо всі разом слова Апостолів «Пресвятая Богородице, спаси нас!»


З любов'ю у Христі,

+ Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський
28.08.2018 р.
м.Київ.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: