+

неділя, 7 січня 2018 р.

Громада Свято-Покровського храму м.Перечин Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату вшанували Різдво Христове святковим концертом.

07 січня 2018 року , в день Різдва Христового, по завершенню Божественої літургії,  у храмі Покрови Пресвятої Богородиці Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату міста Перечин , з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія відбувся святковий концерт за участю дитячого бетлегему церковної громади, та вокального ансамблю викладачів Перечинської музичної школи - прихожан Свято - Покровського храму. Велика кількість українських колядок, щедрівок та віншувань прозвучало цього дня з уст прихожан храму на честь Богомладенця.Опісля виступу колективів , з вітальним словом до прихожан, звернувся настоятель храму протоієрей Андрій Валько, зачитавши Різдвяне послання єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: