+

четвер, 15 грудня 2016 р.

Обласний благочинний Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Потюк взяв участь в урочистостях з нагоди 75- річчя Мукачівського військового госпіталю.

12 грудня 2016р.з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія обласний благочинний Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Потюк взяв участь в святкових заходах з нагоди 75- ї річниці   Мукачівського військового госпіталю.
Головні святкування проходили в Закарпатському обласному театрі драми та комедії. Нагородили працівників та вручили їм почесні грамоти та нагороди  не лише представники обласної, міської та районної влади, але й представники різних конфесій міста. У відповідності до Указу керуючого Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія ,Благословенними архієрейськими грамотами були відзначені кращі працівники лікувального військового закладу. 

Прес-служба Закарпатської єпархії  УПЦ КП.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: