+

четвер, 15 грудня 2016 р.

Обласний благочинний Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Потюк взяв участь в урочистостях з нагоди 75- річчя Мукачівського військового госпіталю.

12 грудня 2016р.з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія обласний благочинний Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Потюк взяв участь в святкових заходах з нагоди 75- ї річниці   Мукачівського військового госпіталю.
Головні святкування проходили в Закарпатському обласному театрі драми та комедії. Нагородили працівників та вручили їм почесні грамоти та нагороди  не лише представники обласної, міської та районної влади, але й представники різних конфесій міста. У відповідності до Указу керуючого Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія ,Благословенними архієрейськими грамотами були відзначені кращі працівники лікувального військового закладу. 

Прес-служба Закарпатської єпархії  УПЦ КП.Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: